مدرسه خیری حبیبی کلهرودی

 

   

 
بهره برداری از چهار مدرسه خیر ساز در منطقه 10 شهر تهران   
تهران / واحد مرکزی خبر
چهار مدرسه خیرساز و یک باب مدرسه مشارکتی ، صبح فردا در منطقه 10 شهر تهران به بهره برداری می رسد.
مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرتهران در مصاحبه باخبرنگار ما با اعلام این خبر افزود: یکی از این مدارس ، مدرسه خیری حبیبی کلهرودی (حضرت مریم سابق) است که پس از تخریب با اعتبار چهار میلیارد ریال بازسازی شده است.
محمدرضا قربانی گفت: این مدرسه را نیکوکار مدرسه سازی به نام فاطمه آقا میرزا به نام همسرش حبیبی کلهرودی نامگذاری کرده است.
وی افزود: مدرسه دیگری که فردا به بهره برداری می رسد مرکز آموزشی تقوا سابق است که فرد نیکوکاری به نام دکتر فرهادی با اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون ریال ساخته است.
قربانی گفت : مدرسه خیر ساز دیگری که صبح فردا در منطقه 10 تهران به بهره برداری می رسد مرکزی آموزشی به نام وحدت است که محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیران مدرسه ساز کشور با اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون ریال ساخته است.
وی افزود : مرکز آموزشی خیرساز دیگر ، مدرسه ابتدایی تربیت سابق است که با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال تخریب و بازسازی شده و سازنده اش آن را به نام همسر و دخترش کسری قصر خلیلی و مادر نامیده است .
قربانی گفت : مدرسه مشارکتی دیگری نیز صبح فردا در منطقه 10 شهر تهران بهره برداری می شود که در زمینی به مساحت 900 متر مربع ساخته شده و زمین آن را فرد نیکوکاری به نام طلعت بهاری اهدا کرده است.
وی ، با اشاره به کمبود زمین در منطقه 10 شهر تهران ، اهدای زمین این مدرسه را که به اسم اهدا کننده آن طلعت بهاری نامیده شده است بسیار ارزشمند دانست.
مراسم بهره برداری از این پنج مدرسه با حضور مسئولان وزارت و آموزش و پرورش شهر تهران و

/ 0 نظر / 3 بازدید