تسلیت

درگذشت شاد روان حاجی تقی مظاهری کلهرودی  را به فرزندان ایشان اقایان محمدرضا ،عباس و جواد و خانواده محترم مظاهری و بستگان و همشهریان محترم کلهرودی تسلیت می گوییم و برای ایشان مغفرت الهی و برای خانواده صبر و شکیبایی را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

درگذشت شاد روان  محمد خوش بیان کلهرودی  را به فرزندان ایشان اقایان احمد،علیرضا و محمود و همچنین دختران و دامادها و بستگان و همشهریان محترم کلهرودی تسلیت می گوییم و برای ایشان مغفرت الهی و برای خانواده صبر و شکیبایی را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم .

پرویز خاکزاد

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
پرویز خاکزاد

درگذشت شاد روان حاجیه خانم صغری عباس زاده همسر آقای رضا باقری را به فرزندان ایشان و خانواده محترم باقری و بستگان و همشهریان محترم کلهرودی و باغمیران تسلیت می گویم و برای ایشان مغفرت الهی و برای خانواده صبر و شکیبایی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

کوروش

سلام وعرض ادب و احترام به محضر جناب آقای پرویز خاکزاد از اینکه درگذشت پدربزرگ عزیز و مهربان مرا به بازماندگانش تسلیت گفتید بسیار سپاسگزارم . امیدوارم که خداوند والدین شما را هم مورد رحمت خود قرار دهد. من خاطرات خوشی را از مرحوم پدر بزرگوار شما به خاطر دارم . شاد و پیروز و سربلند باشید. ارادتمند همیشگی شما - کوروش