شهید مهدی جعفری کلهرودی

شهردار ناحیه 2 منطقه 18 :

شهدا با یقین در برابر اسلام تسلیم شدند
سید جواد موسوی شهردار ناحیه 2 منطقه 18 با حضور در بیت معظم شهید مهدی جعفری کلهرودی در محله ولیعصر جنوبی ، از پدر این جاوید مرد دوران دفاع مقدس تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، در این دیدار صمیمانه ، موسوی شهردار ناحیه 2 منطقه سخنان خویش را با بیان خاطراتی از شهدا و خانواده های معظم آنها آغاز و به این نکته تأکید داشت که شهدا همواره زنده هستند و نزد ما روزی دارند.

 

به اعتقاد این مقام مسئول ، سخن گفتن از شهید خیلی سخت است و هرکس لیاقت سخن گفتن از شهید را ندارد .

 

وی افزود : شهدای گرانقدر ما بدون شک به یقین رسیدند و در مقابل اسلام تسلیم شدند ، هرکس که به یقین رسید ، بدون شک اسلام را تصدیق می کند ، بعد اقرار می کند به اسلام و پس از اقرار او مسئولیت پذیر شده ، احساس وظیفه کرده و نمی تواند در مقابل هر موضوعی بی تفاوت باشد.

 

موسوی همچنین در خصوص جایگاه منزلت خانواده های معظم شهدا اظهار داشت : بدون شک خانواده معظم شهدا بعد از شهدا در رده ای هستند که مکلفیم قدر آن ها را بدانیم و احترام شان را داشته باشیم و همه ما خود را مدیون شهدا ، خانواده آنان و ایثارگران بدانیم .

 

شهردار ناحیه 2 منطقه 18 اضافه کرد : جایگاه شهید آن چنان والاست که فقط در باب شهید ، شهید می تواند سخن گوید و سخن گوهر بار مقام معظم رهبری که می فرمایند در عالم ملکوت علماء و بزرگان و عباد و زهاد با حسرت به جایگاه شهداء نگاه می کنند ، اهمیت این جایگاه را دوچندان می کند.

 

گفتنی است : در پایان این دیدار صمیمانه نیز پدر شهید مهدی جعفری کلهرودی نیز با بیان خاطراتی از فرزندش ، بار دیگر لحظاتی از دوران دفاع مقدس را برای حاضرین تداعی کرد.

 

 

   

 
 

rating

  نظرات
/ 1 نظر / 18 بازدید
پنی سیلین

سلام دوست عزیز وبلاگ واقعاً زیبایی داری من هم یک سایت با نام پنی سیلین دارم که خوشحال میشم به ما سربزنی همچنین یک نظر سنجی داریم که شما میتوانید با شرکت در آن به پیشبرد یک پروژه علمی کمک کنید و با ارائه پاسخهای مناسب جایزه دریافت کنید.آدرس نظرسنجی هم http://www.penicillin.ir/Survey/Index/1 هست. با تشکر