تقدیر از آقای عزت الله حسین پور سرمایه گذار و کار آفرین برتر

رییس جمهوری از سرمایه گذار و کارآفرین برتراصفهانی تقدیر کرد اصفهان-سرمایه گذار و کارآفرین برتر اصفهانی درهمایش هم اندیشی فعالان و سرمایه گذاران حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از سوی ریس جمهوری تقدیر شد .

کلهرود.jpg 

 اداره روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان روز سه شنبه اعلام کرد:« عزت الله حسین پور» سرمایه گذار و کار آفرین برتر اصفهانی در حوزه گردشگری مور تقدیر رییس جمهوری قرار گرفت.

راه اندازی مجتمع گردشگری کلهرود در این روستا توسط این سرمایه گذار، با امکانات تفریحی و گردشگری، ایجاد بازارچه ای با معماری صفوی (طاق و چشمه ) برای عرضه محصولات صنایع دستی روستایی ، رستوران سنتی، آلاچیق های سرپوشیده و شیک باعث ایجاد مکانی منحصر بفرد در بحث گردشگری و انتخاب این سرمایه گذار به کارآفرین برتر شده است.

روستا کلهرود دارای جاذبه های تفریحی از جمله غار ، کوه های مرتفع ،کوچه باغهای زیبا ، مزارع متنوع و آب و هوای معتدل کوهستانی و دلنشین می باشد .

به گزارش ایرنا، روستای کلهرود از توابع بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و در فاصله 91 کیلومتری شهر تاریخی اصفهان قرار دارد .

همایش هم اندیشی فعالان و سرمایه گذاران حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هشت تیرماه سال جاری در تهران برگزار شد.

/ 3 نظر / 47 بازدید
علیرضا قنبریان

بنده تابستان گذشته به اتفاق آقایون :محمدغلامی و محمد جوزقی به بهشتی در کوهستان (کلهرود ) سفری داشتم . یاد اون روزا به خیر

گردباد شور جنون

سلام این موفقیت را به آقای عزت الله حسین پور و برادران گرامی ایشان تبریک می گویم و امیدوارم باز هم به شهرت و رونق کلهرود افزوده شود غلامرضا نصراللهی کلهرودی

حسین نقدی

سلام و عرض ادب . وبلاگ شما ارزشمند است خسته نباشید. از طرف یادمان بادرود«yadmanbadroob.blogfa.com»