تسلیت / مهرداد حیدری کلهرودی


۹ سال پیش در اواخر فروردین ۱۳۸۳ داغدار دائی نجیب و مهربان و نازنین  ما    مرحوم علی اکبر حیدری شدیم و  او را  در سن ۴۰ سالگی در سانحه رانندگی  از دست دادیم و داغش بر دل ما ماند و پس از گذشت ۹ سال  این روزها که ناباورانه فرزند عزیزش مهرداد ( پسر دائی ما ) جوان نجیب و مهربان و دوست داشتنی  ۲۱ ساله که در عین ناباوری و بهت ما بر اثر ایست قلبی ناگهان ما را تنها گذاشت و داغ دلمان را تازه کرد.  این پدر و فرزند در مظلومیت و خوش خلقی و تلاش و زحمت نمونه بودند و مرگ عجب گل های خوشبوئی را گلچین کرد. اکنون جای مهرداد   در بین دوستانش در نطنز خالی است. دوستانی که با یاد لبخند مهربان او اشک از چشمانشان جاری می شود.

این بهار را هم  هم  سرمازدگی گل خوشبوی باغش را پرپر کرد. تحمل این فراق بر تنها برادرش حسین و مادر مصیبت دیده اش بسیار سخت و دشوار است. از خدای بزرگ و بخشنده و مهربان می خواهیم که به مادر و برادر این جوان از دست رفته  طاقت تحمل این رنج بزرگ را عطا نماید و آنان را از اجر عظیم صابران بهره مند سازد و آن عزیز سفرکرده را در سایه رحمت بی پایان خود مورد مغفرت خود قرار دهد.

غلامرضا نصراللهی

××××××××××××××××

 

 

این مصیبت جانسوز  را به خانواده های محترم حیدری ،قنبری ، نصرالهی ، مظاهری و سایر بستگان محترم  و اهالی محترم سربیشه و کلهرود تسلیت می گوییم برای آن مرحوم و مرحوم علی اکبر و مسلم حیدری کلهرودی رحمت و مغفرت و برای بازماندگان محترم  متعال صبر و اجر از درگاه خداون متعال مسئلت داریم.

غریبان را دل از بهر تو خونست

دل خویشان نمی‌دانم که چونست؟ 

/ 2 نظر / 63 بازدید
غلامرضا نصراللهی

با سلام و احترام از ابراز همدردی شما بسیار ممنون هستم. این ابراز محبت شما تحمل این مصیبت را تا حدودی بر ما آسان می کند. سلامت و موفق باشید.

سید مهدی شریفی کلهرودی

تسلیت و همدردی