معرفي كتاب

بنام خدا

معرفي چند كتاب به مناسبت برگزاري نمايشگاه كتاب تهران

 

1-

امام علي (ع) زنان و قضاوتها

 

پديدآورنده: حسيني كلهرودي، معصومه السادات

 

محل چاپ: تهران

ناشر: آيه

سال چاپ: 1381

نوبت چاپ: اول

قطع: رقعي

تعداد صفحات: 142

 

 -2

فرهنگ لغات و اصطلاحات فني و نظامي

نویسنده:اصغر مظاهري كلهرودي
شابک:964-00-0290-2
زبان: فارسی

چاپ اول: چاپ اول 1364
نوبت چاپ: چاپ دوم با ويرايش جديد 1383
تعداد صفحات: 740
بهای کتاب:50000ریال

 

كتاب حاضر درباره فرهنگ لغات و اصطلاحات و واژه نامه‌هاي علوم نظامي ( انگليسي - فارسي ) نگاشته شده است . اين كتاب به منظور كمك به گسترش اطلاعات علمي و فني دست‌اندركاران مهارتها و مسائل مختلف نظامي اعم از مترجمين ، علاقه‌مندان ، تكنسين‌ها ، افسران ، درجه‌داران ، همافران و دانشجويان نوشته شده است ، تا پرسنل نظامي يا غير نظامي كه به نحوي از انحا با اين گونه مسائل سر و كار داشت و تمايل دارند كه براي بالا بردن معلومات علمي و فني و مهارت خود در زمينه امور نظامي از كتب و مدارك خارجي استفاده نمايند ، بتوانند با استفاده از آن برداشتهاي لازم را از اين گونه مدارك انجام داده و با به كار بستن آنها دانش علمي و فني و مهارت نظامي خود را ارتقا دهند .

 

3-

انديشه‌هاي مديريت ايراني

:

نويسنده : عباس رنجبر كلهرودي


نام کتابانديشه‌هاي مديريت ايراني: مديريت و جلوه‌هاي آن در آثار سعدي بانضمام اصطلاحات اداريموضوعسعدي، مصلح‌بن‌عبدالله، - 691؟ ق. - نقد و تفسير
مديريت در ادبيات
پديدآورندهرنجبركلهرودي، عباس
ناشرجهاد دانشگاهي واحد تهران، سازمان انتشارات
کد کنگره9ر4م/ 5217 PIRISBN964-8171-22-Xرده ديوئي658تاريخ نشر831026تعداد صفحات204تعداد جلد
نوبت چاپ1قيمت15000گزيده متن كتابچکيدهكتاب حا

 

كتاب «انديشه‌هاي مديريت ايراني» كتابي است كه به نظرات و انديشه‌هاي انديشمندان كشورمان از جمله سعدي، درباره مديريت پرداخته و نظر متفكران گذشته كشورمان را در اين‌باره، جمع‌آوري، طبقه‌بندي و ارائه كرده است و گوشه‌هايي از توانايي‌ها، قابليت‌ها و غناي ادبيات كهن فارسي در ارائه نظرات كاربردي براي ساماندهي مشكلات عمده اجتماعي امروزه ما را بازنمايانده است و اشتباه بودن تصورات گروهي را كه بدون شناخت درست فرهنگ و تمدن اين سرزمين، ريشه و خاستگاه بسياري از علوم از جمله مديريت را در غرب مي‌دانند، اثبات نموده است.

 

كتاب «انديشه‌هاي مديريت ايراني» در چهار فصل تنظيم شده است كه عناوين و مباحث مهم كتاب، شامل: ادبيات و مديريت، ادبيات و اجتماع، ادبيات فارسي و آيين مديريت، منابع فارسي كهن در زمينه مديريت و كشورداري، تعاريف عمده و سابقه تاريخي علم مديريت، سعدي و آثار مديريتي سعدي، مديريت مطلوب از ديدگاه سعدي، انواع مديريت از جمله مديريت خانواده، مديريت امور آموزشي، مديريت مالي، مديريت امور لشگر… و نيز اصطلاحات اداري آثار بررسي شده، مي‌باشد.

 

اين كتاب توسط عباس رنجبر كلهرودي، تأليف و توسط انتشارات جهاد دانشگاهي منتشر شده و از طريق فروشگاه‌هاي كتاب انتشارات جهاد دانشگاهي در دسترس علاقمندان مي‌باشد

 

4-

 

کاوشهای اخلاقی و تربیتی

 

معصومه حسيني كلهرودي


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

مشخصات کتاب

 

تعداد صفحه: 254

 

نشر: آيه (1381)

 

شابک: 964-5741-19-X

 


 


/ 2 نظر / 3 بازدید
نارنج

سلام شايد چون يک کمی تيره شدم نياز به خلوت دارم برای همين نيومدم مدتی... به هر حال پاينده باشيد و موفق در این راه .....

نارنج

سلام منتظرم