مجید اخشابی و سرزمین مادری

مجید اخشابی و

سرزمین مادری

 

سرزمین مادری، اصفهان، کلهرود. خشت، کاهگل، دوستی واقعی انسان با طبیعت و همزیستی نجیب با جانداران، عشق، صداقت، حیا، معرفت و مهمان نوازی دست و دلبازانه و... همه ی اینها در سرزمین های آبا و اجدادیمان خوشبختانه همچنان یافت می شود.

نظرات

  • 21 نظر داده شده
تصمیمات خداوندمرموزنداما همواره به نفع ماهستند."پائولو کوئیلو"
 
من یه دوست کلهرودی داشتم خیلی خانوم بود کلا کلهرودیا خیلی آدمای گرمین ! من خودمم اصفهانیم و به این نتیجه میرسیم که کلا اصفهانیا باحالن ، کلا اصفهانیا لنگه ندارن ، کلا اصفهانیا مهمون نوازن ، کلا اصفهانیا جونشونم واسه رفیقشون میدن ، کلا اصفهانیااااااااااااااااااااااا.....................
 
سلام اقای اخشابی ازاین که هم استانی شما هستم خوشحالم من هم از شهرستان خوش اب وهوای خوانسار یکی از شهرهای سرسبز اصفهان هستم اردیبهشت هم که فضای شهرمون خیلی زیبا میشه مخصوصا گلهای واژگون انشاا.. سفری به شهر ما داشته باشید

من و عمه کوکب (عمه ی مادرم)؛ زیبایی در چهره، کلام و رفتار او موج میزند. بزرگان قوم و فامیل تاریخ مجسم و هویت ما هستند و منشأ خیر و برکت و رحمت خداوند. حضرت دوست همه ی این نازنینان را در پناه خویش حفظ کند و به ما ادب و فهم توفیق خدمت به این فرشتگان را عطا فرماید.

http://akhshabi.vamardom.com/profile/akhshabi/2125

 

آلبوم گمگشته این هنرمند  را  گوش کنید

http://www.persianpersia.com/music/album.php?albumid=156

 

اخشابی در گفت‌وگو با تسنیم:

تاثیر فرهنگ اصفهان سبب شد برای نصف جهان آهنگ بسازم

خبرگزاری تسنیم: خواننده موسیقی پاپ کشور گفت: تاثیر فرهنگ اصفهان در من سبب شد که برای نصف جهان آهنگ بسازم و این کارها را تقدیم به مردم فرهنگ‌دوست شهر اصفهان کنم.


مجید اخشابی

مجید اخشابی در حاشیه سفر به اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون اظهار کرد: برنامه‌های هفته نکوداشت اصفهان یک برنامه فرهنگی، هنری و تفریحی بوده که سبب ایجاد شور و شوق در مردم اصفهان شده و خوشحال هستمم که شهرداری اصفهان این قدر به نام اصفهان اهمیت می‌دهد که در این شهر جشن هایی را برای هفته نکوداشت شهر اصفهان برگزار می‌کند.

وی پیرامون تأثیر این جشن در مردم اصفهان بیان کرد: شور و اشتیاق حاکم در این برنامه‌ها بیانگر آن است که مردم از آن رضایت کافی را دارند و از این که برای آن‌ها ارزش قائل شده و تدارک برنامه دیده، خوشحال هستند.

خواننده موسیقی پاپ کشور تصریح کرد: مردم هر شب این جا جمع شده به گفت‌وگوها گوش می‌دهند و از شنیدن موسیقی زنده لذت می‌برند و شور نشاط خاصی پیدا می کنند، به طوری تأثیر این برنامه‌ها در چهره حاضران قابل مشاهده است؛ این برنامه ها همه برای بالا بردن شور و اشتیاق دربین مردم بسیار مفید بوده است.

وی تصریح کرد: استقبال مردمی از برنامه‌های هفته نکوداشت اصفهان خیلی خوب بوده و این نشانگر آن است که مردم رضایت کافی را از آن داشته‌اند و من خیلی از این موضوع خوشحال هستم.

اخشابی درباره اینکه او چند قطعه برای شهر اصفهان اجرا کرده و آهنگ‌های بسیاری درباره این شهر خوانده، خاطرنشان کرد: خانواده مادری من اصفهانی هستند و اصالتا به شهر کلهرود اصفهان بر می‌گردند و به همین دلیل از همان کودکی با فرهنگ اصفهان آشنا شدم و مثل همه به آن علاقه‌مند شدم؛ هم چنین من شخصا به این شهر و مردمانش علاقه دارم و دوست دارم برای آن‌ها آهنگ اجرا کنم.

وی خاطرنشان کرد: در طول اجرای برنامه‌های هفته اصفهان 5 قطعه اجرا شد که 2 قطعه درباره شهر اصفهان بود و با توجه به اینکه من آثار تاریخی این شهر را دوست دارم، قطعاتی را در همین زمینه خوانده‌ام.

/ 1 نظر / 12 بازدید

انا لله و انا الیه راجعون با نهایت تاسف درگذشت مرحومه مغفوره حاجیه شوکت قاضی کلهرودی را به خانواده و بستگان آن مرحومه تسلیت می گوئیم و رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحومه مسئلت می نمائیم از طرف خانواده های یعقوبی - نصرالهی - اسکندر پور