برگزاری همایش روز کوهستان و غارهای پاک در کلهرود

 

برگزاری همایش روز کوهستان

وغارهای پاک در کلهرود

 

 

  طی هماهنگی بعمل آمده از طرف هیات کوهنوردی وصعودهای ورزشی استان اصفهان وشورای اسلامی روستای کلهرود ، دهیاری روستای کلهرود ، شرکت تعاونی توسعه واحیاء گردشگری روستای کلهرود ومجتمع تفریحی کوهستان کلهرود همایش روز کوهستان وغارهای پاک در تاریخ 93/7/4در روستای کلهرود برگزار می گردد

 

برگزاری جلسه هماهنگی

 روز کوهستان و غارهای پاک در کلهرود 

 

  طبق هماهنگی های قبلی، در تاریخ دوشنبه دهم شهریور ماه جلسه هماهنگی روز کوهستان و غارهای پاک در کلهرود، در سالن گنجینه سرای ورزشکاران تشکیل شد.

جلسه در ساعت 17:30 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید  آغاز شد و پس از شنیدن سرود ملی کشور عزیزمان  ، جناب آقای جعفری نایب رئیس هیئت کوهنوردی و مسئول کارگروه محیط زیست پس از خوش آمدگویی، توضیحات کلی در مورد مسائل زیست محیطی استان ارائه فرمودند.

کلهرود

پس از ایشان جناب آقای غلافگر ریئس هیئت کوهنوردی استان در حدود 15 دقیقه مسائل کلی زیست محیطی استان را تشریح و حمایت کامل خود را از طرح همایش کلهرود اعلام فرمودند. در ادامه آقای منصوری مسئول کارگروه غارنوردی هیئت توضیحاتی کلی در مورد این همایش ارائه و مدعوین را به این همایش دعوت فرمودند. پس از ایشان آقای رضا شاهمرادی به عنوان دبیر محیط زیست استان و سرپرست برنامه توضیحاتی کامل در مورد هدف و جزییات این همایش اعلام و از مدعوین برای مشارکت در این همایش دعوت کرده تا تیم زیست محیطی متشکل از تمام گروه ها و باشگاه های اصفهان تشکیل شود و با استفاده از حمایتهای سازمان حفاظت محیط زیست اقدام به پاکسازی مناطقی کنند که گزارش کتبی و تصویری آن توسط خود گروه ها به این مرجع اعلام می گردد.

در ادامه مسئول فنی گروه غارنوردی و کارشناسی نقش جهان، آقای لطفی زاده، سرپرست تیم کوهنوردی بانک مسکن، آقای درویشی، تیم کوهنوردی سید الشهدا، تیم کوهنوردی ذوب آهن و تعدادی از گروه های دیگر سوالاتی در مورد این همایش از آقای شاهمرادی پرسیدند و ایشان توضیحات لازم را ارائه دادند و جلسه در ساعت 19:30 دقیقه به اتمام رسید و مدعوین جهت پذیرایی به سالن مجاور دعوت گردیدند.

لازم به ذکر است که حدود 70 نفراز سرپرستان و نمایندگان گروه ها و باشگاه های مختلف استان در این جلسه حضور داشتند

/ 0 نظر / 22 بازدید