تسلیت

بنام

  درگذشت شاد روان عباس قاضی  کلهرودی  را به فرزندان ایشان بویژه محمد رضا و حمیدرضا قاضی کلهرودی و خانواده های  محترم قاضی  و مظاهری و بستگان و همشهریان محترم کلهرودی تسلیت می گوییم و برای ایشان مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر و شکیبایی را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

ضمنا بهمین مناسبت مجلس ختمی در روز 5 شنبه مورخ 21/7/90 در مسجد النبی واقع در خیابان کارگر شمالی از ساعت 13.30 لغایت 15 برقرار می باشد.

ضمنا مراسمی بزرگداشتی نیز در روز جمعه مورخ 29/7/1390 از ساعت 10تا 12 در مسجد جامع کلهرود برگزار می شود.

 دوشنبه، ٢۵ مهر ۱۳٩٠  - ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ

محمد حیدرزاده ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ - دوشنبه، ٢۵ مهر ۱۳٩٠

سلام
دوست عزیز در گذشت پدر مهربان و دلسوزتان را از طرف خودم و پدرم داود حیدرزاده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم و شکیبایی شما را از درگاه یگانه ایزد منان مسئلت داریم.
 
سلمان کرم پور ۱۱:۵۴ ‎ق.ظ - دوشنبه، ٢۵ مهر ۱۳٩٠
سلام
حمید جان درگذشت پدر گرامی وخیرخواه شما را از صمیم قلب به شما و خانواده عزیزتان تسلیت می گویم
پاینده و صبور باشید انشالله.
 
علی اصغر قاضی کلهرودی فرزند مرحوم میرزا احمد قاضی کلهرودی ۱٢:۳۴ ‎ب.ظ - یکشنبه، ٢۴ مهر ۱۳٩٠
اناالله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر درگذشت پسر عموی پدرم را به فرزندان آن مرحوم و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض مینمایم و صبر و شکیبایی را برای آن عزیزان از درگاه خداوند متعال خواستارم .  
/ 5 نظر / 4 بازدید
علی اصغر قاضی کلهرودی فرزند مرحوم میرزا احمد قاضی کلهرودی

اناالله و انا الیه راجعون با نهایت تاسف و تاثر درگذشت پسر عموی پدرم را به فرزندان آن مرحوم و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض مینمایم و صبر و شکیبایی را برای آن عزیزان از درگاه خداوند متعال خواستارم .

سید مهدی شریفی کلهرودی فرزند سید علی شریفی

با قلبی پر از اندوه ، بدینوسیله درگذشت پدر همسرم: مرحوم ماشاالله نمدمالی کلهرودی را به همسر و تنها پسر و دختران و سایر بستگان مرحوم تسلیت می گویم و ضمنا یادآوری می نمایم مجلس ختم تهران نیز در روز جمعه 29/7/90 در مسجد صاحب الزمان واقع در خیابان آزادی - نبش خیابان بهبودی ، از ساعت 3/5 الی 5/5 بعد از ظهر منعقد می باشد. امید است با حضور گرمتان باعث شادی روح آنمرحوم و تسلی بخش خاطر خانواده داغدیده ایشان گردید. با درود و تشکر از همه شما عزیزان.

سلمان کرم پور

سلام حمید جان درگذشت پدر گرامی وخیرخواه شما را از صمیم قلب به شما و خانواده عزیزتان تسلیت می گویم پاینده و صبور باشید انشالله

محمد حیدرزاده

سلام دوست عزیز در گذشت پدر مهربان و دلسوزتان را از طرف خودم و پدرم داود حیدرزاده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم و شکیبایی شما را از درگاه یگانه ایزد منان مسئلت داریم

رضا محمودیان

سلام اگه براتون امکن داره از محله های کلهرود عکس بگذارید داخل سایت.ممنون