کلهرود KALAHROD

تسلیت /شادروان سید علی شریفی کلهرودی

Image result for ‫انالله واناالیه راجعون‬‎

 

با تاسف و تاثر درگذشت آقای سید علی شریفی کلهرودی   پدر شهید سید حسن شریفی کلهرودی را به فرزندان محترمشان و خانواده های محترم شریفی کلهرودی  و همشهریان  محترم کلهرودی و باغمیرانی تسلیت می گوییم و برای آن مرحوم مغفرت و برای باز ماندگان  صبر و اجر را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

Image result for ‫" سید علی شریفی کلهرودی "‬‎

  ضمنا بمناسبت بزرگداشت آن فقید سعید  ، مجلس یادبودی در  روز جمعه مورخ 94/10/4در مسجد نور تهران واقع در میدان فاطمی   از ساعت 1.5تا 3  بعد از ظهرمنعقد می گردد.

 

دیدار با خانواده های معزز شاهد کلهرود، سه، بیدشک و مورچه خورت

۶:٢٩ ‎ب.ظ - چهارشنبه، ٢ دی ۱۳٩۴


درگذشت جانگداز  پیر غلام اهل بیت  و پدر شهید سید حسن شریفی ،حاج سید علی شریفی کلهرودی  بزرگ خاندان شریفی را صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می نماییم . ضمنا مراسم یادبود آن فقید سعید در تهران  :روز جمعه 94/10/4  در مسجد نور  تهران واقع در  میدان فاطمی  از ساعت 13/30  الی 15  منعقد می باشد .حضور کلیه همشهریان و سروران ارجمند را صمیمانه ارج  می نهیم.
حسینی
تقدیر و تشکر
 با سلام و احترام همه ما خانواه مرحوم سید علی شریفی صمیمانه تشکر وقدردانی می نماییم از حضرتعالی بابت اطلاع رسانی خوبتان جهت مراسم پدر مرحوممان. ضمنا از عموم مردم کلهرود - همه آشنایان - بستگان و حاضرین در مراسم پدرم در کلهرود و  تهران  نیز کمال تشکر و قدردانی را داریم .
نویسنده: سید مهدی شریفی فرزند مرحوم سید علی
نویسنده : کلهرودی : ٦:٥٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/۱٠/۳
Comments نظرات () لینک دائم