کلهرود KALAHROD

تسلیت/حاج مهدی قنبرزاده کلهرودی

انا لله و انا الیه راجعون


    با اندوه فراوان درگذشت حاج مهدی قنبرزاده کلهرودی و مسئول سابق مخابرات کلهرود از جانبازان سرفراز دفاع مقدس را به خانواده محترم آن مرحوم  ، بستگان و همشهریان محترم کلهرودی  تسلیت گفته و  ضمن طلب مغرفت برای آن تازه گذشته ، از خداوند منان صبر  و اجر را برای خانواده آن فقید سعید مسئلت داریم.

    ضمنا مراسم ختم مرحوم مغفور حاج مهدی قنبرزاده کلهرودی روز سه شنبه مورخ 29 بهمن 1392 در مسجد النبی سربیشه واقع در روستای کلهرود برگزار می شود . حضور دوستان و آشنایان  موجب تسلای بازماندگان و شادی آن مرحوم خواهد بود.

مراسم بزرگداشت

بمناسبت بزرگداشت آن مرحوم مجلس بزرگداشتی امروز 9/12/92

 از ساعت 2-4 در حسینیه کلهرودی های مقیم تهران بر گزار می شود

 

اعلام تسلیت و همدردی

علیرضا قنبریان

 ‎ 

ای کاش عکسی از حاج مهدی قنبرزاده در  وبلاگتون می ذاشتی .بنده ارادت خاصی به اون مرحوم داشتم و سالهایی که در کلهرود تدریس می کردم ایشون و خانواده ی گرامی و محترمشون حامی معلمان بودند.راستی مراسم چهلم حاج مهدی قنبرزاده (در ضمن مرحوم قنبرزاده جانباز بودند) چه روزیه ؟ مراسم ختم نتونستم خدمت اهالی بزرگوار کلهرود باشم ورودررو تسلیت بگم

 .

علیرضا فولادی

 

خانواده محترم آقای حاج مهدی قنبر زاده
بدینوسیله درگذشت آقای حاج مهدی قنبر زاده را تسلیت عرض نموده برای آن مرحوم  علودرجات و برای خانواده محترم  صبر ، شکیبائی و سلامتی از درگاه خداوند متعال آرزومندیم

 

سید مهدی شریفی کلهرودی - 

اینجانب از صمیم قلب این ضایعه بزرگ درگذشت ناگهانی و زودهنگام شادروان قنبرزاده را به خانواده  محترم ایشان و همه همشهریان کلهرودی  تسلیت عرض می نمایم.

 

انا لله و انا الیه راجعون بنده هم  مصیبت وارده را به خانواده ی گرامی قنبرزاده و اهالی محترم کلهرود تسلیت می گویم .

علیرضا قنبریان

 

از شما تشکر مینمایم  دست شما درد نکند انشا اله در شادیهایهان جبران خواهیم نمود

علی جمالی

 

سلام خبر یافتیم که آقای حاج مهدی قنبرزاده به دلیل سکته  از دنیا رفته اند و  و مراسم تشییع و تدفین ایشان امروز دوشنبه در کلهرود  برگزار شد. ایشان از جانبازان سرفراز دفاع مقدس بودند و  بعد از جنگ چند سالی در مخابرات کلهرود  در کمال مردم داری و خوشنامی به اهالی روستا خدمت کردند . بدین مناسبت آگهی ختم آن مرحوم و همچنین یک پیام تسلیت  به صورت کامنت فرستاده شد. اگر صلاح دانستید آن را در وبلاگ خود قرار دهید.

غلامرضا نصراللهی کلهرودی

 

انا لله و انا الیه راجعون با اندوه فراوان درگذشت حاج مهدی قنبرزاده کلهرودی که انسانی شریف و درستکار و به صداقت و مردم داری معروف بودند را به خانواده محترم آن مرحوم تسلیت گفته و از خداوند منان صبر  و اجر را برای خانواده آن فقید خواهانیم.

خانواده های نصراللهی - یعقوبی- حیدری - اسکندرپور

نویسنده : کلهرودی : ۱:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/۱۱/٢۸
Comments نظرات () لینک دائم