کلهرود KALAHROD

شهید مهدی جعفری کلهرودی

شهردار ناحیه 2 منطقه 18 :

شهدا با یقین در برابر اسلام تسلیم شدند
سید جواد موسوی شهردار ناحیه 2 منطقه 18 با حضور در بیت معظم شهید مهدی جعفری کلهرودی در محله ولیعصر جنوبی ، از پدر این جاوید مرد دوران دفاع مقدس تجلیل کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، در این دیدار صمیمانه ، موسوی شهردار ناحیه 2 منطقه سخنان خویش را با بیان خاطراتی از شهدا و خانواده های معظم آنها آغاز و به این نکته تأکید داشت که شهدا همواره زنده هستند و نزد ما روزی دارند.

 

به اعتقاد این مقام مسئول ، سخن گفتن از شهید خیلی سخت است و هرکس لیاقت سخن گفتن از شهید را ندارد .

 

وی افزود : شهدای گرانقدر ما بدون شک به یقین رسیدند و در مقابل اسلام تسلیم شدند ، هرکس که به یقین رسید ، بدون شک اسلام را تصدیق می کند ، بعد اقرار می کند به اسلام و پس از اقرار او مسئولیت پذیر شده ، احساس وظیفه کرده و نمی تواند در مقابل هر موضوعی بی تفاوت باشد.

 

موسوی همچنین در خصوص جایگاه منزلت خانواده های معظم شهدا اظهار داشت : بدون شک خانواده معظم شهدا بعد از شهدا در رده ای هستند که مکلفیم قدر آن ها را بدانیم و احترام شان را داشته باشیم و همه ما خود را مدیون شهدا ، خانواده آنان و ایثارگران بدانیم .

 

شهردار ناحیه 2 منطقه 18 اضافه کرد : جایگاه شهید آن چنان والاست که فقط در باب شهید ، شهید می تواند سخن گوید و سخن گوهر بار مقام معظم رهبری که می فرمایند در عالم ملکوت علماء و بزرگان و عباد و زهاد با حسرت به جایگاه شهداء نگاه می کنند ، اهمیت این جایگاه را دوچندان می کند.

 

گفتنی است : در پایان این دیدار صمیمانه نیز پدر شهید مهدی جعفری کلهرودی نیز با بیان خاطراتی از فرزندش ، بار دیگر لحظاتی از دوران دفاع مقدس را برای حاضرین تداعی کرد.

 

 

 
 
 
 

rating

  نظرات

نویسنده : کلهرودی : ۱۱:٢٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٥/۱٦
Comments نظرات () لینک دائم