کلهرود KALAHROD

تجهیز کامل خانه عالم روستای کلهرود

تجهیز کامل خانه عالم روستای کلهرود شاهین شهر

 

با حضور حجه الاسلام اسلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و بصیری بخشدار بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه خانه عالم روستای کلهرود آماده بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان: به همت فرماندار بخشدار و اداره تبلیغات اسلامی خانه عالم روستای کلهرود تجهیز و آماده بره برداری شد .

حجه الاسلام اسلامی با بیان این مطلب افزود: ما از همت و تلاش مسئولین استان و شهرستان در احداث خانه های عالم روستائی ممنون و متشکریم و امیدواریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان نسبت به اعزام روحانی به این خانه های عالم اقدام عاجل نموده تا مردم مومن و متدین بتوانند از حضور با نشاط روحانیون نیز در محیط روستا نیز بهره مند شوند.

 

یکشنبه 20 اردیبهشت٨٨

http://www.ido.ir/n.aspx?n=13880220282

نویسنده : کلهرودی : ٥:٢٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/٢/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

خبر خوش گازی !!!

بنام خدا

     جناب آقای سلمان کرم پور  که در شرکت گاز شهر میمه مشغول بکار می باشند ، با ارسال ایمیل خبر خوشی را در باره گاز رسانی به کلهرود اعلام نموده اند بنا به اظهارات جناب آقای کرم پور ، با  اقدامات انجانم شده و پیگیری های ایشان باتفاق سرکار خانم حسینی ، موافقت مدیرعامل شرکت گاز در مورد گاز رسانی به کلهرود اخذ شده است و در تابستان سال جاری فراخوان پیمانکار انجام خواهد شد و پس از انتخاب پیمانکار،عملیات اجرایی گازرسانی از نیمه دوم سال ١٣٨٨ شروع خواهد شد ودر سال ١٣٨٩ عملیات گاز رسانی به پایان خواهد رسید وانشا الله خانه ها وکانون خانواده های  اهالی محترم با گاز گرمتر خواهد شد.

  از زحمات جناب آقای کرم پور و همکارانشان در شرکت گاز نیز وهمه کسانی که در این باره زحمت کشیده و خواهند کشید  سپاسگزاریم موفقیت آنان را آرزومندیم.

 

نویسنده : کلهرودی : ٤:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/٢/۸
Comments نظرات () لینک دائم